KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13253021
nr 1325 3021
Jorgo Krallis
(f. 1937)
Etsning, Jorgo Krallis (f. 1937), Signerad, numrerad 180/180. Motivet: 34x47 cm
Jorgo Krallis, född 1937 i Thessaloniki, Grekland, målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 maj 2020
kl 18:06:18
7/5 19:54:31
100 kr
11/5 17:36:52
Jorgo Krallis
Läs mer om Jorgo Krallis